اخبار

در خانواده بزرگ شیک رنک هر مشتری سهمی جداگانه دارد .

آغاز سال 1400 با جشنواره تخفیف های نوروزی

به مناسبت فرا رسیدن نوروز 1400، سرویس های شیک رنک ارزان‌ تر از همیشه با کد تخفیف ویژه‌ 30 درصد ارایه می‌شوند.  تنها تا ۳۰ اسفند ماه فرصت دارید از تخفیف سرویس های زیر شیک رنکی استفاده ... بیشتر »

۱۳۹۹/۱۲/۱۸

آغاز ارائه سرویس های افزایش سرعت بارگذاری سایت

به اطلاع مشتریان و همکاران گرامی شیک رنک می رساند: مطابق درخواست های متعدد شما مشتریان گرانقدر سرویس های افزایش سرعت لود سایت در قالب پروژه سئو سایت بر روی سایت قرار گرفت کاهش زمان لود یا ... بیشتر »

۱۳۹۹/۱۲/۱۸

آغاز ارائه سرویس جدید :افزایش کلیک ارگانیک ایرانی گوگل و ارتقا CTR

وبمستران عزیز و مشتریان گرامی شیک رنک   خرسندیم به اطلاع برسانیم با رونمایی پکیج و نسخه ارتقا یافته از کلیک گوگل ترندینگ با بازدهی فوق العاده بالا و سریع با نام (کلیک ایرانی ارگانیک گوگل و ... بیشتر »

۱۳۹۹/۱۲/۱۶

بروز رسانی های کاربردی سرویس ورودی گوگل حرفه ای ترندینگ

به اطلاع مشتریان و همکاران محترم مجموعه شیک رنک می رساند بروز رسانی های کاربردی سرویس های افزایش ورودی گوگل حرفه ای ترندینگ با موفقیت انجام شد خلاصه ای از تغییرات اخیر بسته ها فوق را در ادامه ... بیشتر »

۱۳۹۹/۱۲/۱۶

بروز رسانی شگفت انگیز و نوروزی سرویس های افزایش ورودی گوگل

به اطلاع مشتریان و همکاران گرامی شیک رنک می رساند در آستانه فرا رسیدن بهار و سال 1400 بروز رسانی شگفت انگیز و نوروزی سرویس های افزایش ورودی گوگل با موفقیت انجام شد خلاصه ای از تغییرات اخیر بسته ... بیشتر »

۱۳۹۹/۱۲/۰۹

آغاز و معرفی 5 پکیج اسکورت و شگفت انگیز شیک رنک

به اطلاع مشتریان و همکاران گرامی مجموعه شیک رنک می رسد : همانطور که در عنوان اطلاعیه عنوان کردیم با نزدیک شدن ایام نوروز 1400 و حال و هوای شلوغ یا مسافرتی بویژه دسترسی کم تر جهت اداره و رسیدگی به ... بیشتر »

۱۳۹۹/۱۱/۳۰

آغاز ارائه آنی سامانه پیام کوتاه و پنل های کاربری و نمایندگی

به اطلاع مشتریان و همکاران گرامی شیک رنک می رساند : امکان تحویل آنلاین پنل های کاربری و نمایندگی پیام کوتاه در شیک رنک فراهم شد پنل های پیامکی و نمایندگی مجموعه شیک رنک با امکانات و قابلیت ... بیشتر »

۱۳۹۹/۱۱/۲۳

جشنواره بزرگ شیک رنک به مناسب ایام الله دهه فجر

دهه فجر، خوش آمدی که با مقدمت، عطر آزادی به جای بوی باروت در فضای ‏میهن اسلامی‏مان پیچید. قفس‏ ها شکسته شد و نفس ‏ها از زندان سینه‏ ها رهایی یافت . دهه فجر مبارک.   به مناسب فرا رسیدن ایام ... بیشتر »

۱۳۹۹/۱۱/۱۲

بسته های اعتباری شارژ حساب کاربری

بسته های اعتباری شارژ حساب کاربری بر روی سایت و لینک زیر قرار گرفت. https://my.chicrank.com/cart.php?gid=12 پس از سفارش بسته های اعتباری بصورت اعتبار با اعتبار هدیه به حساب کاربری لحاظ می گردد این موجودی اعتبار ... بیشتر »

۱۳۹۹/۱۱/۱۲

اضافه شدن امکان ارتقا و بروز رسانی سرویس فعال

به اطلاع مشتریان و همکاران محترم شیک رنک می رساند امکان ارتقا سرویس به سرویس بالاتر بصورت آنلاین فراهم شد . از این پس مشتریان و همکاران ما در پنل مشتریان شیک رنک امکان ارتقا سرویس خود را به ... بیشتر »

۱۳۹۹/۱۰/۲۹
لوگو شیک رنک

شیک رنک از سال 1393 فعالیت و خدمات خود را در سطح وب ایران بصورت چشمگیری توسعه و گسترش داده است.
☜مجموعه ► شیک رنک ◄ با بالاترین سطح کیفیت خدمات در حوزه سئو بویژه ارتقا رتبه↑ و افزایش جایگاه سایت در گوگل آماده خدمات رسانی به کسب کار تان است
با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 8 دهه تجربه مفید در این زمینه به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .